Mahone's Corporation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood

2 posters

Goto down

Zahrajete?

Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood Vote_lcap25%Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood Vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood Vote_lcap0%Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood Vote_lcap25%Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood Vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood Vote_lcap50%Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood Vote_rcap 50% 
[ 2 ]
 
Celkem hlasů : 4
 
 

Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood Empty Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood

Příspěvek  Sucre Mon Oct 12, 2009 2:40 pm

Call Of Juarez:Bound In Blood


Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood Call_of_juarez_bound_in_blood-pc



-2 díl akční western střílečky která upoutá jistě svoji grafikou tak svím příběhem.


Něco o hře: Jak jsem již zmínil,jedná se o 2 díl westernové střílečky Call Of Juarez.Tento díl je věnován událostem které se stali ještě před 1 dílem...takže abyste pochopili příběh musíte si nejdříve odehrát zhruba 11misí v 1díle s názvem Call Of Juarez.

O co jde:Je válka mezi Anglii a indiány(Hrajete za Angličany)o půdu.Ve válce vám spálí dům kde právě spala i vaše matka.A tím začíná cesta plná zlodějů,nepřátel a ůkolú za odplatou kterou vedete ještě s bratrem Thomasem a bratrem Williamem který není zabiják,nýbrš kněz a celou dobu vás otravuje at toho zabíjení s Thomasem necháte,ale jak byste chtěli nechat zabijáka vaší matky nepotrestaného.Toto ale není hlavním vaším ůkolem ,ale jde také o Juarézké zlato které se snažíte nalézt a za zlato opravit váš zničený dům.Na konci cesty jste ale už jen 2: Ray a Thomas,tvého bratra Williama zabiješ ty osobně ,když si budeš myslet že vytahuje zbraň a chce tě střelit,budeš ale rychlejší a střelíš ho do hlavy.Z jeho tašky kam sahal ale vypadne Bible.Tato příhoda s Williamem tě donuťí zahodit colty a vydat se na cestu boží,tedy jako kněz.A právě v tuto chvíly navazuje 1 díl Call Of Juarez.

Hratelnost:Hratelnost my příjde good,hlavně rozmanitost přírody,která se hodně mění.Někdy během misí máte jakoby takové "volno" v kterém se můžete jen tak projíždět na koni nebo plnit různé dobrovolné ůkoly např.:Najdi ukradené zboží,Zastřel šefa Rangerů,Ochraň dostavník.Za každý takto splněný ůkol dostanete dolary,za které si pak u obchodníka můžete koupit nové zbraně,náboje.Grafika ve hře bych řekl že je solidní ja sem to hrál na střední a přišla mi dobrá,takže na nejvyšší bych řekl že do bude best.

HW_Optimální počítač :

Operační systém: Windows XP/Vista
Procesor: 3200 MHz
Operační pamět: 1000 MB RAM(visty 2gb RAM)
Grafická karta: 3D grafická karta se 256 Mb
.....Toto jsou optimální nároky,já mam slabší procesor a rozjel jsem to na střední delaily. lol!


Můj názor: Bezva hra která stojí zato skusit si ji zahrát,protože lepší western hru nenajdete.


Klady:
+Grafika
+Příběh
+Hratelnost
+HW Nároky
+Zbraně
+Na začátku mise možnost vyběru mezi Thomasem a Rayem
+Slušná doba hraní (7misí)

Zápory:
-Multiplayer (je potřeba originální cd klíč)




Naposledy upravil Schwarzwolf dne Tue Oct 13, 2009 6:42 am, celkově upraveno 1 krát
Sucre
Sucre
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 05. 10. 09
Age : 34
Location : Jihlava

Návrat nahoru Goto down

Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood Empty Re: Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood

Příspěvek  Mahone Mon Oct 12, 2009 10:40 pm

Myslím si, že je to určitě zajímavá hra.Já osobně jsem nikdy akční hru ve stylu westernu nehrál, takže si ji rád zahraji.Co se týče recenze tak je tam pár malých chybek, ale jinak na to, že si to psal chvíli a myslím, že je to tvá první recenze v životě tak je to poměrně slušné.Jediné co mi přijde jako zbytečné - je ten MP.Když nefunguje kvůli CD klíči tak si ho zřejmě nehrál z čehož plyne, že MP nemůžeš vůbec posuzovat. Very Happy Ale jinak dobrá práce. Wink
Mahone
Mahone
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 01. 09. 09
Age : 34
Location : Jihlava

https://gamesite.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood Empty Re: Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood

Příspěvek  Sucre Tue Oct 13, 2009 6:31 am

Ano máš pravdu,MP jsem nehrál protože nemam originální hru,ale podle člověka který je vlastníkem originální hry to není nic moc,protože tuto hru si raději lidé stáhnou než aby si ji koupili za nesmyslných 800-1000Kč.A proto MP hraje málo lidí,takže MP který hraje pár lidí bych nedával klady,ale zápory protože pokud chtěli výrobci,aby lidé hráli jejich CoJ:BiB po netu tak toto se jim nepovedlo. No
Sucre
Sucre
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 05. 10. 09
Age : 34
Location : Jihlava

Návrat nahoru Goto down

Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood Empty Re: Recenze_ Call of Juarez:Bound in blood

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru