Mahone's Corporation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fifa 2010 - Recenze

3 posters

Goto down

Fifa 2010 - Recenze Empty Fifa 2010 - Recenze

Příspěvek  Potvin Mon Oct 12, 2009 7:05 am

Fifa 2010

Fifa 2010 - Recenze Fifa2010%20ronaldo

Tak a máme to tu zase další díl polouspěšné série Fifa tentokrát z označením 10 pro rok 2010 (dále již Fifa 10) a sezonou 2009 co nového nám fifa nabizí tak na to se ted půjdeme podívat.

Začneme instalací, instalace je klasická a vyžaduje serial key po nainstalování na vás vyskočí jakej jazyk chete zvolíme si teda angličtinu jelikož sem hrál anglickou verzi.
Tentokrát EA Sport vynechali uvodní video a hned nás to dalo na menu profilu abysme si vytvořili nový profil to jsem taky udělal tak a co je nového? Okamžitě jsem přešel do nastavení hry kde jsem zapnul všechno na nejvyšší detaili a podíval se jak se Fifa 10 ovláda a nestačil jsem se divit, uplně to celý překopali jak mohli například udělat zklus na stejnou klávesnici jako střelu v praxi to vypadá tak že když jste u soupeře a máte míč a chcete ho trefit tak se může stát že vám to udělá skluz a vy tak sejmete i soupeře a hrozí že dostanete nějakou tu barevnou kartu což se mi stalo a byla to zrovna červená takže ven, potom sem si musel přenastavit přihrávku, přepínaní hráče a triky na klávesy to co bylo ve Fifě 09 (mimochodem tam to ovládaní bylo dobře provedené), jinak v 10cítce to ovládaní sem koukal že to bylo rozmístěné po celý klávesnici že by jste si určitě klávesy a ruce vylámali. Dobře přešel jsem do herního modu a tam už na mě se upozornovalo co nového přibilo přibil nový herní mod Be a Pro: Club and Country a the Seeson nový ligy jinak všechno přistarém tak jsem zajel na Tourament mode a dal jsem si prostě nějakou ligu a šel do hry.
Po loadingu sem teda zíral ne teda že bych byl překvapenej ale musel jsem to vypnout a jít znovu do options Videa a kouknout se zda mám opravdu všechno na vyskoé urovni ano měl jsem tak sem šel zpět a vidím nejmíně dva roky starou grafiku a říkám si tomu říkaj Next - Gen grafika?? Jelikož mám grafiku z HD technologii tak bych ten rozdíl viděl třeba jako u hry Prototype ale ono nic. Rozhodčí zapískal a první co mě alespon trochu upoutalo je pohyby a nahrávky hráčů ale ta mizerná inteligence a pak přišli hlavičky a tomu jsem se musel smát a říkat si vduchu jestli vývojaři si rozuměli ve škole z fyzikou vždyt ten míč tam lítá jako nafukovací balonek pro dědi a ani pořádně nejde střílet, a když se vám podaří střela soupeř (počítač řízením Al) vám ten míč vychytavá jako Batmen či superman a ten váš snad pustí skoro každou střelu jedině jak na soupeře musíte dorázit ten míč do brány no prostě hrůza i na nejtěžší obtížnost. A co grafika ptáte se že? Grafické chyby tam jsou i z předešlého ročníku a asi to nezpraví jen jeden či pět patchů, jak se může stát že míč prolítne břemnem a podobné chyby? Jak se může stát že obrancí se srazí a soupeř vám dá gola? Jak je možné že to co bylo ve Fifě 09 kde ste viděli i stíny vašeho stádáku tady to prostě chybí a je to takový hodně chudý bych řekl, jedině co tu hru zachranuje je snad ta licence a nezapomínejme na dobrou animaci hráče kde už opravdu poznáte že je to třeba Čech atp.. Ještě jsem nezmínil dubing, sice to mám v angličtině ale každou přihrávku, každej děj na trávníku okomentují a myslím si že je to lepší než český no jsem zvědavej na českej.
Tak vidíte co od nové fify 10 můžete očekavát jenom zhoršení a za tohle mám vysolit tolika peněz?? To si radši půjdu koupit Hokejové karty nebo jinou počítačovou hru třeba NFS Shift. Tak si říkám jestli vývojáři v EA Sport někdy v reálu hráli jako děti fotbal a nebo jen seděli doma u videohér? Spíše si jen chtěj namastit kapsy ale aby se to hráčům líbilo to je jim jedno.

+ Licence, Hudba (pro někoho), Nové pohyby a zpracované tváře

- Al, Grafika, Hudba (pro někoho), Kompletně celá hra a cena

Verdikt:
No další nepovedej ročník který budou hrát jen snad sami vývojáři, každý si počká na nový PES

28%
Potvin
Potvin
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 12. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Fifa 2010 - Recenze Empty Re: Fifa 2010 - Recenze

Příspěvek  Abruzzi Tue Oct 13, 2009 3:51 pm

Moc dobrá hra. Zatím jsem hrál sice jen DEMO, ale v grafice se od minulých verzí velice zlepšila
Abruzzi
Abruzzi
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 10. 09
Age : 30
Location : Jihlava

Návrat nahoru Goto down

Fifa 2010 - Recenze Empty Re: Fifa 2010 - Recenze

Příspěvek  TeronCZ Thu Oct 15, 2009 5:20 pm

Fletcher napsal:Moc dobrá hra. Zatím jsem hrál sice jen DEMO, ale v grafice se od minulých verzí velice zlepšila

jj je ohodne lepsi akorat sem si ze zacatku nemohl zvyknout na tu svetlou travu, ae uz je to dobry
TeronCZ
TeronCZ

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 15. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Fifa 2010 - Recenze Empty Re: Fifa 2010 - Recenze

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru